Powered by Smartsupp
Koszyk

Bezpieczne zakupy z gwarancją do 10 000 zł

-
Bezpieczeństwo transakcji, bezpieczeństwo danych - bezpieczne zakupy
-
 

Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym czuli się bezpiecznie. Stale dążymy do tego by fotografie były przejrzyste, opisy naszych produktów i informacje przekazywane przez nasz zespół były jak najbardziej rzetelne, zaś transakcje dokonywane w naszym sklepie bezpieczne.

 

Zakupy w sklepie tyletegotu.pl są w pełni bezpieczne, potwierdza to otrzymany przez nas znak jakości Trusted Shops, który już od 1999 roku jest symbolem bezpiecznych zakupów w internecie, bez względu na wybrany sposób płatności.

 

 

Otrzymany przez nas Znak Jakości Trusted Shops świadczy o spełnieniu ponad 100 kryteriów jakości dotyczących m.in. przestrzegania praw konsumentów. Ponadto zostaliśmy sprawdzeni przez ekspertów firmy Trusted Shops GmbH pod względem wypłacalności, przejrzystości cenowej, wywiązywania się z obowiązków informacyjnych, obsługi klienta i ochrony danych.

Ochrona Kupującego Trusted Shops dodatkowo umożliwia Ci zabezpieczenie Twoich zakupów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

-
Ochrona kupującego
-
 

Co to jest Ochrona Kupującego Trusted Shops, i jak z niej skorzystać?

W oparciu o zweryfikowane bezpieczeństwo sklepu internetowego tyletegotu.pl firma Trusted Shops oferuje konsumentom zabezpieczenie - Ochronę Kupującego - na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Takie zabezpieczenie pozwala wykluczyć ryzyko finansowe dla klienta przy dokonywaniu zakupów internetowych.

Jeśli jeszcze nie kupowałeś jeszcze w sklepie tyletegotu.pl i masz obawy co do realizacji swojego zamówienia lub wykonania przedpłaty na nasze konto możesz to zrobić podczas składania zamówienia, zaznaczając odpowiednie pole na stronie z wyborem sposobu i dostawy płatności: Ochronę Kupującego tj. zabezpieczenie Twojego zamówienia.

 

Dlaczego sklep tyletegotu.pl oferuje Ochronę Kupującego?

Naszym celem jest to, aby nasi klienci na każdym etapie procesu zamawiania czuli się pewnie oraz bezpiecznie. Ochrona Kupującego jest przede wszystkim dla osób które nie kupowały jeszcze w sklepie tyletegotu.pl, lub w ogóle w internecie, i są to często zakupy na znaczną wartość, dzięki ochronie czują się pewniej, mając gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku nieprzewidzianych problemów.

Oferowane przez sklep tyletegotu.pl dobrowolne zabezpieczenie transakcji potwierdza bezpieczeństwo zakupów u nas, i stanowi kolejny silny argument by wybrać właśnie nas. 

 

 

-
Bezpieczeństwo transakcji i danych
-
 

Zabezpieczenie płatności: przelewy online i karta kredytowa. Płatności online obsługiwane są przez serwis PayU, oraz Przelewy24 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Ochrona przed transakcjami naruszającymi prawo. PayU SA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi płatności z użyciem karty płatniczej. Zdobyta wiedza pozwoliła im obniżyć wskaźnik podejrzanych transakcji z 40% do 0,02%. Oferują Oni również gwarancję chargeback polegająca na przejęciu odpowiedzialności finansowej za transakcje z użyciem kradzionych lub utraconych kart płatniczych.

Bezpieczna transmisja danych Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.

 

Co to jest SSL? Certyfikat SSL służy do szyfrowania danych przesyłanych w internecie między użytkownikiem, a serwerem. Rozpoznasz go widząc żółtą kłódkę i https:// w przeglądarce. ( możesz to sprawdzić na naszej stronie w lewym górnym rogu ).

Wszystkie dane przekazywane przez Ciebie do sklepu w procesie zamówienia są szyfrowane, a dzięki temu zakupy i dane osobowe są bezpieczne i poufne.

 

-
Kupuj Bezpiecznie i Wygodnie z Darmową Dostawą tylko na tyletegotu.pl
-

 

Dlaczego warto kupować w sklepie tyletegotu.pl
Bezpieczne i wygodne zakupy

Bezpieczne i wygodne zakupy

Zależy nam byś czuł się bezpiecznie, wszystkie przekazywane dane w procesie zamówienia są szyfrowane.

Darmowy zwrot

33 dni na darmowy zwrot

Dbamy o naszych Klientów, dlatego oferujemy Ci aż 33 dni na dokonanie zwrotu produktów. Dotyczy osób prywatnych oraz firm.

Rabat na pierwsze zakupy

50 zł na pierwsze zakupy

Cieszymy się że tu jesteś, zarejestruj się i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy u nas.

Gwarancja 24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Wszystkie produkty są nowe, posiadają oryginalne opakowania, są również objęte pełną gwarancją producenta.

Gwarancja 24 miesiące

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy Polską firmą która już od 2021 roku, zapewnia Ci możliwość urządzenia biura, domu, ogrodu oraz pokoju dla dziecka.