Koszyk

O firmie

 

Polska firma z wyłącznie Polskim kapitałem - sklep internetowy tyletegotu.pl

Sklep internetowy tyletegotu.pl to w 100% Polska firma z wyłącznie Polskim kapitałem, i uważamy że to powód do dumy! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, jak również ciągłemu poszukiwaniu lepszych rozwiązań możemy świadczyć dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie, a także oferować Ci produkty od wiodących Polskich producentów.

Decydując się na skorzystanie z usług naszych sklepu internetowego wspierasz Polski kapitał, na bazie którego prowadzimy swoją działalność od samego początku. Dokładamy starań aby całość usług zadowalała nawet najbardziej wymagających klientów, każdego traktujemy indywidualnie i wspólnie znajdujemy często nieoczywiste rozwiązania pozwalające na sprostanie oczekiwań.

 

Sklep internetowy tyletegotu. Co chcemy Ci zaproponować? Produkty do domu, biura i ogrodu, które wprowadzą wygodę do Twojej codzienności. Z nami urządzisz funkcjonalnie swoje biuro, a także umeblujesz mieszkanie lub dom. U nas zaopatrzyć się możesz w praktyczne sprzęty AGD, a także w przydatne urządzenia, które ułatwią opiekę nad dzieckiem.

Starannie wyselekcjonowana przez nas oferta dla dzieci pozwoli w pełni zaspokoić potrzeby Twojej pociechy, a dostępne w naszym sklepie sprzęty ogrodowe zainspirują Cię do zorganizowania relaksującej strefy w Twoim ogrodzie. Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą dla Ciebie interesujące i sprawią, że będziesz chętnie do nas zaglądać!

 

 

Jak dbamy o Twój komfort robienia zakupów?

Wygodę może zapewnić wiele produktów, dlatego już od 2016 roku bezustannie poszerzamy dla Ciebie swój asortyment. Twoje potrzeby zgłębiamy jeszcze dłużej - od 2010 roku zdobywamy doświadczenie w handlu online. Wspieramy Twoje decyzje zakupowe, proponując produkty użyteczne, funkcjonalne i ergonomiczne, a nade wszystko dobrej jakości! Szanujemy Twój czas, dlatego naszą ideą jest systematyczne gromadzenie zróżnicowanego asortymentu, aby umożliwić Ci zakup wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu.

Sklep tyletegotu.pl to dla Ciebie również możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Proponujemy artykuły korzystne cenowo, a zamówienie wielu artykułów w jednym procesie zakupowym to dla Ciebie również oszczędność kosztów przesyłki. Stworzyliśmy czytelną i intuicyjną stronę sklepu, aby umożliwić sprawne wyszukiwanie interesujących produktów.

Zadbaliśmy o Twój komfort i bezpieczeństwo podczas robienia zakupów, tworząc przejrzyste zasady procesu finalizacji zamówienia oraz zwrotu zakupionych produktów. Dodatkowo dla firm oraz instytucji publicznych wprowadziliśmy możliwość dokonywania zakupów z odroczonym terminem płatności. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Bezpieczeństwo transakcji, bezpieczeństwo danych - bezpieczne zakupy.

Nie zapominamy o bezpieczeństwie, dokładamy wszelkich starań by nasi klienci dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym czuli się bezpiecznie. Stale dążymy do tego by fotografie były przejrzyste, opisy naszych produktów i informacje przekazywane przez nasz zespół były jak najbardziej rzetelne, zaś transakcje dokonywane w naszym sklepie bezpieczne.

Wszystkie dane przekazywane przez Ciebie do sklepu w procesie zamówienia są szyfrowane, a dzięki temu zakupy i dane osobowe są bezpieczne i poufne.

 

 

Dlaczego warto kupować w sklepie tyletegotu.pl
Bezpieczne i wygodne zakupy

Bezpieczne i wygodne zakupy

Zależy nam byś czuł się bezpiecznie, wszystkie przekazywane dane w procesie zamówienia są szyfrowane.

Darmowy zwrot

33 dni na darmowy zwrot

Dbamy o naszych Klientów, dlatego oferujemy Ci aż 33 dni na dokonanie zwrotu produktów. Dotyczy osób prywatnych oraz firm.

Rabat na pierwsze zakupy

50 zł na pierwsze zakupy

Cieszymy się że tu jesteś, zarejestruj się i odbierz 50 zł na pierwsze zakupy u nas.

Gwarancja 24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Wszystkie produkty są nowe, posiadają oryginalne opakowania, są również objęte pełną gwarancją producenta.

Gwarancja 24 miesiące

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy Polską firmą która już od 2016 roku, zapewnia Ci możliwość urządzenia biura, domu, ogrodu oraz pokoju dla dziecka.